Projektový ústav se vrací do starých vítězných kolejí!

01.12.2018

Šíp Hattrick Halota 2+2 (PRO) Střelka 1 gól.

První třetina začala velmi svižně a oba týmy bojovaly o puk co to šlo. Projektový ústav nedlouho po odstartovaní zápasu hráli přesilovou hru, když Jaroslav Kozdělka dostal dvou minutový pobyt na trestné za nedovolené bránění. Ta se ale v gól neobrátila. Skóre otevřel až Patrik Vítovec který půl minuty do konce třetiny, dorážel střelu Michala Šípa. Stav po první třetině 1:0 pro Projektový Ústav.

Ve druhé třetině se ani jedna útočná linie nezastavila a pálily na branky kdykoli se jim puk dostal na hokejku. Projektový Ústav, měl opět možnost zahrát si přesilovou hru, Jaroslav Kozdělka hákoval protihráče tak si vysloužil dvě minuty na trestné. Ale až 5 vteřin po uplynutí trestu se prosadil Lukáš Halota, když dostal přímou nahrávku od Michala Šípa mezi kruhy, okamžitě střílel a střela se proměnila. Po minutě plynulé hry zvyšuje skóre aktivní útočník Michal Šíp. Saidl skočil po puku jeho skok však nestačil a tak mu skončil v bráně. To Projekťáku nestačilo, útočnice Marina Hužvárová střílí gól, který prolítl hned vedle Saidla a zvyšuje tak skóre na 4:0. Baditosům se pořád nedařilo střelit branku, průběh druhé třetiny se konal převážně v jejich obranném pásmu. To je stálo další gól. 5 branku si připisuje Lukáš Báča.V přesilové hře Projektového ústavu, kdy na trestné lavici seděl Stanislav Procházkaza podražení, střelil branku Lukáš Halota a uvádí tak svůj tým do velice výhodné pozice. Stav po druhé třetině 6:0

Třetí třetina už Banditos nespasila. Již druhá třetina více méně rozhodla o vítězství Projktového Ústavu. Nulu Berounskému sebral aktivní střelec Radim Střelka, který měl spoustu šancí i v předchozích dvou třetinách. Připsal tak jediný gól svému týmu. Michal Šíp střelil další dva góly a na svůj účet si tak připisuje hattrick!!! Ani Petr Urban nezahálel a střelil poslední gól Saidlovi. Bylo rozhodnuto. Konečný výsledek utkání 9:1.