Velice napínavý zápas, přinesl Vlkům 3 body!

28.11.2018

Reiss 2 Góly Tetřev 2 góly (WLA) Sidorov 1+1 Dunchanka 2 Asistence (BER)

Hned v prvních pár minutách 1.třetiny měli Wolves možnost zahrát si přesilovou hru, když si Alexey Sidorov odpykával 2 minutový trest za hrubost. I přes bojovnost vlků v této přesilové hře, však zůstala nevyužita. O Běrkutu už víme že jsou velice rychlí bruslaři, Vlkům však nedělalo žádný problém je uhánět. Velký rychlík Jakub Študent, dal Muftiefovi zabrat, spoustu individuálních akcí předváděl v této třetině. Muftiefovi se však dařilo jeho akce vychytávat. Ani Kucarov si moc odpočinku nedopřál, Běrkut byl pevně odhodlaný otevřít skóre. A taky se tak stalo, znovu nastoupený Denis Zverev, předvedl krásnou akci s Petrem Koscheevem a Běrkut se tak dostal do vedení 1:0. Odhodlaný byl ale i Robert Reiss, který využil šance, jet sám na Muftiefa a střílel přesnou střelou puk jemu za záda. Bylo vyrovnáno na 1:1. Tím to ale neskončilo! O chvilku později, přivedl do vedení Wolves Jakub Hora, horlivě v předbrankovém prostoru překonal Muftiefa a stav po první třetině tak byl 2:1 pro Vlky.

Běrkut dorovnává !!! Výborná akce Prikhodka se Sidorovem a Dunchankou, kdy nahrávkami před brankou zmátli Kucarova a puk mu tak skončil v bráně. Běrkut byl pevně odhodlán střelit branku, která by je opět přivedla do vedení, stříleli nespočet střelna Kucarova. Za povšimnutí stála i šance Urbánka kdy si na modrý vybojoval puk a okamžitě střílel na Muftiefa ten jen tak tak vychytal a gól z toho nebyl. I po půlce 2 třetiny stav zůstával stav 2:2. To změnil až talentovaný střelec Alexey Sidorov, který střelil přímou střelu těsně nad lapačku Kucarova a přivádí tak Běrkuty do vedení. Žádný další gól už v této třetině nepadnul a tak stav zůstává 3:2

Ztráta puku na modré, stála Běrkut vedení. Dorovnával aktivní Štěpán Tetřev který měl spousty šancí i v předchozích třetinách. Běrkut měl šanci zahrát si přesilovou hru když si Filip Šedivý odpykával menší trest za sekání protihráče. Přesilová hra se převážně odehrávala v obranném pásmu Vlků, avšak neprůstřelný Kucarov vychytal všechny střeli Běrkutských útočníků a přesilová hra tak gól nepřinesla. Vlci zvyšují!!!! 4 branku střílí opět Robert Reiss a dává svému týmu velkou šanci na vítězství! Wolves to nestačí, 5 branku si připisuje Štěpán Tetřev, kdy vymetl šibenici z levého kruhu. Muftiev byl odvolán z ledu, po signalizaci trestu na Karla Kratochvíla, který držel protihráče. Hra v 6ti však barnku Běrkutu nepřinesla a ani přesilová hra za již zmíněný trest. Vlci si tedy odnášejí 3 body za výhru s konečným výsledkem 5:3