Wolves A s nulou vzadu přehráli Bandity

19.11.2018

Nemeček chytal co mohl (BDT) / Kucarov se na nulu příliš nenadřel, Tetřev hattrick (oba WLA) 

Zápas, týmů které měli takřka totožné výsledky v kvalifikační fázi, ale každý v jiné divizi. Papírové předpoklady však potvrdili Wolves, kteří přišli z vyšší divize.

Zápas v první třetině velmi vyrovnaný. Wolves sice drželi kotouč na holi a dávali si přesné nahrávky a to činilo Banditům problémy. Ale heroický výkon Němečka v první třetině udržel velmi dobrý stav. Jediný kdo ho dokázal prostřelit byl Tetřev v půli první třetiny. Bandité měli v první části zápasu několik šancí, ale střely byly buď zblokované nebo málo nebezpečné. Ale aktivita byla na obou stranách. 

Ve druhé třetině však zcela vymyzela střelba Banditů i v případě šance na střelu si hráči rozmysleli a vymýšleli jiná zakončení. To naopak Wolfové zasypali Neměčka další smrští a ten již na některé jasné šance nemohl ani zázrakem dosáhnout. Hráči Wolves se postupně dobrali až na vedení pět nula. Tetřev dal svou druhou branku, Šedivý a dobře hrající Hrubant s Horou po jedné. Jen pouhé čtyři střely šli na Kucarova a ten vždy s jistotou zasáhl. Sám se také aktivně zapojoval do rozehrávky.

Ve třetí třetině již byla jasně vidět převaha Vlků, ti šli naproti vysokému vítězství velkou kadencí střel. Celkem 24 za poslední třetinu vyústilo ve čtyři branky. Tetřev uzavřel hattrick, dobrý výkon korunoval Křížek a Hora přidal svou druhou trefu. Jeden zářez si připsal i střelec a Tahoun vlků Študent. Na straně Banditů sice měl aktivitu například Foret a Procházka, ale jak již bylo zmíněno chyběla střelba, která mohla ze zápasu udělat vyrovnanější průběh. Tým z Divize A tak potvrdil, že rozdíl mezi divizemi existuje.