Domynos vyklepal Jokery v plné palbě!

19.12.2018

ČERMÁK 2 góly Niessner 2+1 Borovský 1+2 (DOM) Šíp 1 gól (JOK)

První třetina začala hned ve svižném tempu. Oba týmy se okamžitě chtěli probojovat do útočného pásma a obou týmum se to také dařilo. Golmani na obou stranách se museli v brance činit a stavěla se na nich celá hra v první třetině. V prvních pár minutách měli Jokerové přesilovou hru za podražení Karla Kose. I přes to že dali Neumannovi v zabrat, přesilová hra nebyla využita. I Domynos se dočkal svojí šance na přesilovou hru! Za vražení nahrazení nové posili Jokeru, Jaroslava Vinopala. Ta využita nebyla ale hned to co hráč vylezl z trestné lavice se Domynos zadařilo. Miroslav Čermák skóruje! Otevírá skóre kombinací před brankou která nakonec po výjezdu golmana zůstala v prázdné brance. Hned na to se Domynos opět zadařilo, puk za Kaprálkova záda posílá obránce Tomáš Vlček a zvyšuje tak skóre na 2:0 Mnoho šancí měl i útočník Jokeru Michal Šíp. Neumann však všechny střely vychytával.  Stav po druhé třetině zůstal 2:0.

Druhá třetina začala hned vyloučením Tomáše Vlčka za podražení protihráče. Hned co vyjel z trestné skóroval přímou ránou Kaprálkovi pod betony. I Marek Niessner dostává puk do branky! Kličkama před brankou zmátl Kaprálka a zvyšuje tak skóre na 4:0! V této třetině více tlačil Domynos, pálili na Kaprálka výrazně aktivněji než v první třetině. Opět měl šanci Michal Šíp když jel sám proti Neumannovi. Protiútok Marka Borovského při kterém se skvěle předvedl Michal Kaprálek a vychytal neuvěřitelnou střelu tohoto talentovaného útočníka. Martinu Schiefnerovi se však střela povedla a zvyšuje skóre Domynosu na bezpečných 5:0. Úžasný výkon předvedl Lukáš Plaček který trefil gól přímou střelou z rozjedu. První branka Jokeru padla 7 minut do konce 2 třetiny, Michal Šíp tak dovršuje své předchozí šance a snižuje skóre na 1:6. Ve druhé polovině 2 třetiny více útočili Žolíci, žádná střela se však v gól neproměnila. Za to útok Marka Borovského se vyplatil a střílí 7 branku. Stav po druhé třetině 7:1

Na Začátku třetí třetiny došlo ke střídání golmanů. Kaprálek předal žezlo Martinu Pazderovi. Hra probíhala v rychlém tempu a oba týmy se snažili, střelit branku za každou cenu. Až v desáté minutě se Prosadil Miroslav Čermák který zvyšoval na 8:1. Nepříjemná událost se stala ke konci této třetiny když se shodily rukavice. Bylo mnoho vyloučení a to neprospělo ani jednomu z týmů. Do konce odešel Michal Šíp, který se rozhodnul jako první svléknout rukavice. 2 minuty za hrubost dostal Marek Borovský, který se rozhodnul vmísit a postavit se za kapitána. Který taky dostal trest 2+5 za hrubost a bitku. A trest do konce si vysloužil ještě Tomáš Vlček, který vyjel ze střídačky aby se vmísil do situace na ledě. Konečný výsledek zápasu 9:1