Domynos jsou v ráži! Poráží Jokery velkým rozdílem!

03.12.2018

Borovský 6 gólů! Schiefner Hattrick (DOM) / Steklík 1 gól, Urban 1 gól! (JOK)

1. třetina začala ve svižném  tempu. I když kostra týmu Jokers chyběla, tým se zdál být dobře naladěný. Domynos však tuto dovednost naladit se na zápas, umí také. Talentovaný útočník Marek Borovský jako ve většině případů otevírá skóre brzy po odstartování zápasu, doráží střelu Lukáše Vopavy. Výbornou individuální akci předvedl i útočník Petr Urban z týmu Jokers, který hrál již druhý zápas za sebou. Jel sám na Neumanna který jen tak tak vychytal jeho rychlou kličku před brankou. Chvíli po akci Petra Urbana se prosadil Martin Schiefner z Domynos, který vstřelil gól v přesilové hře. Za příliš mnoho hráčů na ledě, seděl na trestné lavici Peter Kuchárik. Uběhlo pár minut když se znovu setkáváme s Petrem Kuchárikem na trestné lavici, za hákování. Přesilová hra Domynos nevypadala pro Žolíky vůbec dobře. Domynos pálili jednu střelu za druhou na Kaprálka a vůbec se nepohnuli z obranného pásma Jokers. Slyšeli jsme i zazvonit horní tyčku po střele obránce Tomáše Vlčka. Gól však nepadl a přesilová hra zůstala nevyužita. Značně více střel i celkové aktivity v této třetině prokazoval tým Domynos a to se jim vyplatilo! 2 vteřiny do konce třetiny skóruje Martin Schiefner, krásnou, přesnou ránou z levého kruhu, těsně vedle Kaprálka. Stav po první třetině 3:0 ve prospěch Domynos.

Chvíli po odstartování 2 třetiny se Jokers zvedá z lavice! Po aktivním minutovém útočení se prosazuje David Polda, který snižuje výsledek na 1:3. Ani ne minutu na to skóruje Petr Urban! Připisuje si 2 branku svého týmu kterou střílel z předbrankového prostoru. V této třetině nebyla vůbec o góly nouze. Neuvěřitelný gól Borovského! O Marku Borovském víme jedno, a to že když dostane šanci promění ji. Ani tenhle šance nebyla vyjímkou. Sebral útočníkovi puk na modré a jel sám na Kaprálka, kterému vstřelil gól přímo nad hlavu. Tím zvyšuje výsledek na 4:2! Nedal se však ale přehlídnout ani Aleš Steklík, útočník který předvedl nemálo individuálních akcí a dokázal tak že je velkou posilou týmu v utkání. Jokery však čekala nepříjemná přesilová hra. Místo vstřeleného gólu, dva obdrželi! 1. branku střelil Marek Borovský, který využil nahrávky mezi kruhy od Jana Jíši. Druhou branku střelil aktivní obránce Tomáš Vlček a připisuje si tak 6tou branku Domynos. Aleš Steklík konečně skóruje! Individuální akce se mu vyplatila a skončila Neumannovi za zády. Borovský však zůstal v ráži a připisuje si hattrick! Opět proměňuje nahrávku od útočníka Miroslava Čermáka! Stav po druhé třetině 7:3

Třetí třetina začala útočně, ani jeden tým neváhal střílet na branku. V  gól se však proměnila až rychlá střela Martina Schiefnera který z levého kruhu prolítla těsně kolem Kaprálka. Žolíkům v se v tomto zápase opravdu nedařily přesilové hry. Zatím co si  Martin Schiefner odpykával dvou minutový trest za podražení, Marek Borovský skóruje! Kaprálek skočil po jeho dorážce nahrávky Karla Kose, skok však nestačil a dorážka byla proměněna! Ani poslední dvě minuty utkání nebyly pro Kaprálka vůbec jednoduché. Karel Kos střílí desátou branku Domynos. To ale nebylo vše! Marek Borovský opět útočí! Útok proměňuje a střílí tak svou šestou branku tohoto zápasu. Není vůbec divu že se stává hvězdou tohoto utkání. Ani opětovná individuální akce Petra Urbana už Jokerům gól nepřinesla a konečný výsledek zůstáva 11:3