Vytoužené vítězství Mimoňů nad Jokery.

21.11.2018

Klečka 4+2 (MIM) Karabec 2+1 (MIM) Ptáček 2+4 (MIM) Žáček 1 (Jok)

1.třetina probíhala v rychlém tempu, už v prvních pár vteřinách proběhlo mnoho střel na branky obou týmů. První branku Mimoňů střílel Adam klečka který dorážel nahrávku Františka Ptáčka a dostal tak Mimoně do rychlého vedení. Kaprálek se  musel činit, Mimoňi ho nenechali vydechnout a pálili jednu střelu za druhou. František Ptáček opět dokazoval svou nezbytnost, zabránil několika útokům na branku jeho týmu který tak předešel potencionálním gólům. Gross, který měl za sebou již jeden zápas se v bráně oháněl a nepustil žádnou střelu Jokerů. Konečný výsledek po 1 třetině 2:0.

První dvě minuty druhé třetiny a Mimoňům hned zvyšoval náskok na 3:0 útočník Petr Karabec, který tak dovršil spoustu svých šancí z první třetiny. Mimoni ale chtěli víc a tak velká část druhé třetiny probíhala spíše v obraném pásmu Jokerů. Znova skóroval Petr Karabce který proměnil nahrávku spoluhráče Vladimíra Hrušky. Málo kdy se v této třetině poštěstilo dostat se přes obranu Mimoňů, ani dvě přesilové hry se jim nepodařilo využít. Gross tudíž zůstává s čistým štítem. Stav po druhé třetině 6:0

Sotva začala třetí třetina František Ptáček už si prosazoval svou a střílel 7 branku Mimoňů. 3 třetina ale přinesla Jokerům vytoužený gól, nulu sebral Grossovi hráč s číslem 9 Jaroslav Žáček. Kterému se podařilo objet Mimoňskou obranu a střelil přímou ránu golmanovi za Záda. Konečný výsledek už to však nemohlo ovlivnit a Mimoni si odnáší 3 body za výhru 12:1.