Velmi napínavý zápas mezi Domynosem a Lenovem!

24.11.2018

Borovský Hattrick (DOM) Peter Slavko 2 (DOM) Eliáš 2 (LNV)

1. třetina začala hned individuální akcí Borovského která se okamžitě proměnila v gól a Domynos tak rychle přešlo do vedení. Lenovo však využilo přesilové hry, když byl vyloučený Tomáš Vlček za podražení a snižovali tak náskok Domynosu na 1:2. I Domynos měl příležitost si zahrát přesilovou hru v této třetině, avšak obrana Lenova jim nedala příliš šancí se přiblížit k Hejnovi a tak zůstala přesilovka nevyužita. Pár vteřin po plném počtu Lenova se již po druhé prosadil hráč s číslem 61 Jakub Eliáš a vyrovnával tak na 2:2. Chvíli před koncem první třetiny využil chybu obrany Lenova, Marek Borovský který tak dostal šanci jet sám na Hejnu a šanci proměnil. Stav po první třetině 3:2.

2.třetina probíhala ve svižném tempu a oba týmy ze sebe vydávaly maximum. Hejna vychytával jak střely aktivního Borovského tak i nespočet střel ostatních hráčů. Ani Neumann to neměl lehké a vychytal v této třetině 16 střel Lenovského útoku. Žádná z šancí se ale neproměnila a tato třetina tak zůstala bez gólu.

3.třetina byla velice napínavá a hráči obou týmu nesměli polevit. Velkou nervozitu nahnal Domynosu, Lenovský útočník Vinca Krejčí, který dorážel přihrávku Tadeáše Salaby a dal tak vyrovnávací gól na 3:3. Běžela poslední minuta 3. třetiny když byl opět u puku Marek Borovský, který udělal krásnou kličku před brankou, zmátl Hejnu a puk mu tak skončil za zády. Poslední šancí Lenova bylo odvolat Hejnu a hrát v 6ti ani to se ale nepovedlo a Peter Slavko tak dával poslední branku do prázdné brány. Konečný výsledek utkání 5:3