Nula u Gastonů ale 14 branek v síti Banditů

25.10.2018

Benka 6 gólů! Bartoška shutout (oba GAS) / Bandité hráli aktivně, ale branku nedali

Gastoni po dvou porážkách přerušili sňůru. Naopak Banditos si připsali druhou vysokou porážku.

Gastoni nastoupili do utkání odhodláni zlomit špatné výsledky a zvednou si sebevědomí. Měli silnou sestavu a tak to rozabili hned na úvodu. Neuběhlo ani pět minut a zápas byl již 3:0. Kryštof Benka dal první gól. Následoval ho po pěkném individuální úniku Vondráček. Další branku z prostoru před svatyní kterou háji v černém dresu Seidl dal Svoboda. A když se od modré z nápřahu trefil veterán Rak bylo jasné, že v zápase bude dominovat jen jeden tým. Frustrace se přenesla i na hráče Banditů, kde se vyloučení hráč pohádal se zástupcem soutěže, časoměřičkou Chistinou. Nesportovní chování ohodnotil rozhodčí Výborný. Když se situace uklidnila v ochozech a okolí ledu mohli Gastoni pokračovat ve své parádní hře. Hájek, Benka, Marek a Bradna tak dovršili jízdu první třetinou po které svítil na ukazateli stav 8:0

Ve druhé třetině se hra a tempo trochu zvolnilo. Benka ale byl stále při chuti a dal další dvě branky. Tedy jubilejní desátou trefou dal svůj čtvrtý gól v zápase. Bartoška který hájil branku Banditů měl velmi málo práce. Tichý se sice snažil aby na něj poslal nebezpečnou střelu, ale Bartoška se i nezahřátý překvapit nenechal. Ani Kysela který ukazoval kvalitní bruslení i vedení puku nedokázal nic z již jasně prohraným utkáním provést.

V poslední části tak už opravdu o nic nešlo. Ale Bandité sympaticky nic nezabalili a byli v této části hry nejaktivnější vyslali nejvíce pokusů a Bartoška se tak na konci zápasu určitě zahřál do provozní teploty. Seidl však byl pod palbou celý zápas i když vychytal hodně pokusů, na některé prostě nemohl dosáhnout. Benka dal ještě dvě branky a tak nedal pouze Bure-Trick ale dvojitý Hattrick! Svoboda přidal svou druhou branku a stejně tak Marek.
Gastoni tak přerušují sérii proher a to především kvůli skvělé defensivní činnosti například Mezera, Rak i Bílek hráli velmi poctivě a dali šanci svým střelcům si plně užít možnosti dát tolik gólů.