Jokers první body, Banditos první remíza

09.10.2018

Němeček (BDT) skvělými zákroky vychytal remízu / Kaprálek (JOK) strážil svatyni svého týmu

Zápas vyrovnaných týmů přinesl i vyrovnané skóre na konec zápasu. Ale smršť na konci první třetiny Banditů byla velkolepá

Oba týmy hrály z počátku velmi opatrně, a pomalu se zahřívaly motory na obou stranách. Bandité opět pozměněné formace a Jokers těm ještě jejich "páteř" dorazila se zpožděním ba co víc dokonce i dresy dorazili až když hráči byli na ploše a tak Jokers hráli opět v dresech "naruby" (no jo práce je prostě práce.. :D ). Přesto se podařilo právě Jokerům prosadit se jako první. Ruský bohatýr Davydov prostřelil mezi betony Němečka a Jokers vedli 1:0. Měli navíc možnost využít přesilovou hru a to dvakrát, ale nepovedlo se jim.

Naopak z trestné lavice se dostal na led Vlček a dostal krásný pas a trefil se. Přímo z penalty boxu tak mohl slavit vyrovnání na 1:1 gólem do horního pravého růžku Kaprálkovi branky. Chýlilo se ke konci první části a vypadalo to, že stav bude 1:1 ale to se nezdálo dvojici Smolík a Slezák. Ten se prosadil v poslední minutě první části hry. Další vhazování, otřesení Jokeři ještě nestrávili obdržený gól a hala opět duněla po úspěšném pokusu Novotného. Bandité tak nachytali Jokers a vyhráli první třetinu 3:1

Druhá třetina patřila naopak Jokerům. Ti se zmobilizovali. Beci začali lépe rozehrávat a Bandité měli potíže s rychlým bruslením některých útočících borců. První vetší potíže způsobil Němečkovi v brance Banditů Žolík Rösl a dal svou premiérovou branku v PHM Cupu. Opět po ledě trefa do černého. Banditos po obdržené brance ožili, měli lepší vhazování, ale branky jim v této třetině nepadaly. Strnad v černém dresu měl dvě velké šance ale Kaprálek pokryl. Naopak na druhé straně se trefil Mihál a rozvlnil síť nebo lépe řečeno trefil růžek branky Banditů. Žolíci tak srovnali na 3:3.

Ve třetí části hry se začali kupit nepřesnosti. A oba brankaři měli méně práce než v předchozích třetinách. Jokers se dostali do vedení zásluhou Davydova který využil pěknou souhru s Novákem a Poldou. Vypadalo to na první historické vítězství žolíků ale nakonec byla ze zápasu spravedlivá remíza. To proto, protože branku zaznamenal po nahrávce Tichého Smolík. Tichý minulý zápas hattrick, tentokrát "pouze" asistence, ale o to důležitější.

Dělba bodů tedy zasloužená a Žolíci si připisují první body. Banditos možná pocitově ztratili body, ale s prázdnou neodcházejí.