Salva od Tuleňů proti Drink Teamu

28.09.2018

2+4 Hájek, Hattrick Svobody (oba GAS) a další... Jirman a Ptáček (DRT) vyšli naprázdno

První zápas pro Gastony na Škoda Icerink v historii. Poprvé ale také Drink Team v nových dresech. Pro Gastony byla premiéra ale výrazně veselejší

Začátek utkání byl z obou stan lehce rozpačitý. Drink Team se poprvé setkal letos na utkání a tak bylo pochopitelné že se budou chvíli hledat. Gastonům však také trvalo nějakou chvíli, než se nadechli ke gólové smršti. První pokusy kryl dobře se pohybující Wintr v brance Drink Teamu. Ale po pěti minutách hry se již poprvé radovali Tuleni. První rozvlnil síťku Hasal, pěkné přečíslení bleskové zakončení celého útoku. Nedlouho po první trefě se prosadil Svoboda, který doklep ze vzduchu. Do konce třetiny když se snažili hráči Drink Teamu něco založit, vždy přišel zářez ze strany Gastonů. Bradna dal své dvě branky v krátkém úseku, těsně po sobě a bylo to již pět nula po první siréně

V druhé třetině se s góly roztrhl pytel, a hlasatelka hlásila jednu branku za druhou. Gastoni měli lepší pohyb a jednoduchý přechod do útoku. I když Drink Teamu zachytal vlastně výtečně brankář Wintr, přesto jsme viděli šest branek v jeho síti.

První se prosadil po důrazu v brankovišti Hájek. Kryštof Benka poté dvakrát vykouzli úsměv na tváři nejen svým spoluhráčům, ale i své fanynce, která se přišla podívat na jeho výkony. První gól dal s prostoru mezi kruhy a druhý byl po krásné kombinaci po ose Paclt a Hájek. Další tři branky padly po polovině třetiny kdy mířili do černého postupně Vondráček následně Marek a Svoboda.

Poslední část zápasu již přinesla jen "kosmetickou" úpravu skóre, protože na začátku poslední fáze byl stav již 10:0. Hasal dal svůj druhý gól, Vondráček zkompetoval Hattrick a Hájek dal také druhý gól. Zápas tedy ukázal sílu Gastonů, ale i to, že Drink Team sympaticky bojoval a měl dobré chvilky v zápase, proti papírově slabším soupeřům má určitě šanci. Gastoni ve třech formací šlapou jako hodinky a zřejmě jim led na Škoda Icerink bude svědčit

Zápas sledovalo několik diváků a ti co fandili Gastonům, byli zřejmě spokojení, doufáme, že přiznivci Drink Teamu znovu přijdou.. Výsledky se mohou měnit zápas od zápasu