Lenovo po dlouhé době vysoko přehrálo Bandity

25.09.2018

Lassig i Bartoň (oba LNV) 4 góly (oba LNV) / Poláček (BDT) hrál aktivně ale plno šancí nevyužil

Divoká a rychlá druhá třetina přinesla smršť branek a nasměřovala Lenovo k vítězství. Lassig s Bartoňem režírovali vítězné tažení

V úvodní třetině se hrála zprvu rozházená hra, ale brzy se začaly rozjíždět hvězdy obou týmů. Lassig několikrát ukázal svou dovednost nabral dobrou rychlost ale nezakončil. Za cenu faulu ho totiž zastavil Kozdělka a tak měli hráči Lenovo přesilovku kterou bleskově využil Bartoň přímo před brankařem zády k němu posunul kotouč za čáru. Několikrát se do brejku dostali i hráči Banditos, jmenovitě Zděnek Poláček byl sám proti Hejnovi, ale ten si byl jistý a podržel své Lenovo. Banditos se pokoušeli vyrovnat, ale unikl jim za záda Bartoň a dal svou druhou branku.

Na konci třetiny se ještě vytáhl Němeček v brankovišti Banditů, když zlikvidoval šanci Tadeáše Salaby. Ale těsně se sirénou dal branku Lassig přímo na konci třetiny z otočky ještě procedil kotouč pod brankařem.

Bandité začali aktivně druhou část, Procházka se snažil ale Hejna pokryl. Následoval ale větší tlak a tam už Poláček slavil úspěch, protože překvapil důrazem všechny a dostal na chvíli kotouč celým objemem za čáru. Lenovo sympaticky potvrdilo oprávněnost branky a tak bylo sníženo na 1:3 z pohledu Banditů. Krásný gól však z trháku dal Krejčí, který se prosadil pod rameno golmana z pravého kruhu. Téměř pět minut byl Němeček bez práce a najednou čelil tomuto zkušenému borci v legendární helmě.

Gol navnadil Lenovo a Horečný měl dvě pěkné šance, ale Němeček kryl jednou betonem jednou vyrážečkou. Hra se rozjela únik Bandity Davida Fialy ale Hejna chytal. Hokej se otočil před druhou branku a z levého kruhu Salaba po ledě překonal Němečka. Ale hned padl další gol na druhé straně Slezák dostal do brejku od Fialy a bylo sníženo na 2:5. Šancí začalo přibývat hrálo se nahoru a dolu. Důležitý "trojzákrok" zaznamenal Němeček proti Půlpánovi a hned se hra stěhovala na druhou stranu. Čtyři minutky před koncem třetiny se prosadil opět střelec Lassig využil dobré střely Konráda kterou dorazil do sítě.

Gólové finále druhé třetiny zajistil Krejčí našel skvěle najetého Bartoně a ještě upravil na 7:2.

V poslední části se už nedokázali Bandité zmobilizovat, cítili lehkou křivdu z neuznané branky a navíc ze sporného gólů již v úvodní třetině který padl téměř na konci hrací doby. Ale branka byla regulérní což i potvrdil delgát utkání. I tak, už bylo asi pro Bandity těžké se znovu postavit na nohy a naopak navýšení skóre bylo o to lehčí pro Lenovo. Dvakrát se prosadil Lassig a to jednou v přesilové hře. Dále si pěkný gól z brejku dal Půlpán, podobně sám zakončoval Došlý. Bartoň zahrál velmi dobrý zápas a připsal si čtvrtou branku v zápase. Bandité se již radovali pouze jednou a již v závěru kdy bylo jasné, že zápas berou hráči Lenova a to se prosadil Tomáš Rözler.
Jednostranný zápas. Lenovo překvapilo a šlo si za svým, Bandité slabší koncentrace a toto vše se podepsalo na konečném výsledku. 13:3