Jokers zasypal Projektový ústav střelama!

15.11.2018

Mostecký 5 gólů a Adamec 2+1 (Oba JOK) Hužvárová a Rus dvě branky (Oba PRO)

První třetina probíhala v rychlém tempu a golmani na obou stranách museli ze sebe vydat to nejlepší. Již v první minutě utkání skóroval hráč Projektového ústavu s číslem 49 Michal Rus když zaskočil kličkou před brankou Kaprálka. Jokers se ovšem nedali a chvíli na to vraceli úder vyrovnával hráč číslo 10 Honza Mostecký, který dokázal jak je platný a v první třetině si hned střelil Hattrick! Stav po první třetině byl 3:2.

Ve druhé třetině už byl Jokers obezřetnější a Projektovému Ústavu se čím dál tím měně dařilo dostat se do útočného pásma protihráčů. Ovšem spoustu šancí měl hráč s číslem 15 Petr Urban který objížděl obranu Jokeru ale Kaprálek všechny jeho šance vychytal. Krásnou akci předvedl útočník Honza Mostecký s Adamcem před brankou Berounského která skončila pukem v jeho brance. Stav po druhé třetině 6:2, Projektový Ústav zůstal bez gólu.

Neuvěřitelné variace předváděl Adam Klečka přes kterého bylo velice obtížné se dostat. I ve třetí třetině byl Jokers aktivnější v útočném pásmu Projektového Ústavu a Berounský se v brance musel ohánět. Projektový Ústav se chvíli před koncem probral když skórovala hráčka s číslem 18 Marina Hužvárová a ukázala tak ženskou sílu v mužském týmu. Zápas skončil ve prospěch týmu Jokers který Projektovému ústavu nasázel 11 branek. Konečný výsledek 11:5.

I když Projektový Ústav prohrál, slavilo se. První branku z minulého zápasu pro Marinu Hužvárovou, která za "odměnu" upekla dortík se znakem Projektového Ústavu.. krásná práce.
V zápase nakonec byla vyhlášena i hvězdou zápasu, takže to byl její večer.