Lev na ručník, Roosters první vítězství, ale vysoké!

01.11.2018

Georgiev gól za 6 vteřin (celkem 1+3), Pospíchal a Skácel hattrick / Jediný úspěch Lvů pouze Urban (2+0)

Snový nástup pro Roosters, kteří za pět vteřin vedli 1:0. Za další minutu už od dvě branky. Lev se neprobral do konce zápasu a utrpěl druhý ostudný debakl v Divizi A

Georgiev ihned po buly si sebral kotouč objel obránce Magulu a Kušnír, zřejmě ještě nepozorný dostal první gól. Sprcha, a to velmi studená pro Lvy a naopak velká úleva pro Kohouty, kteří mají problém se střílením branek. Tento problém však ukončili hned v úvodu zápasu. Druhou branku dal Pospíchal a Kohouti byli jasně na koni. Lev se nedokázal dostat pořádně za modrou a v útočném pásmu nebyl nebezpečný jako jsme zvyklí. Navíc někteří tahouni v týmu již dlouhodobě chybí. Regner se pokoušel jako osamocený hráč v první třetině nějak překvapit Nováka, ale to je skvělý brankář. Slovenský temperamentní hráč Krejčík, se prosadil jako třeti Kohout v zápase a dal branku na 3:0. Celkem jednoduše vedli Kohouti a dostali se do psychické pohody.

Lev se snažil se zápasem něco provést a tak vrhl síly do útoku a trestuhodně propadával a na obranu a brankaře se valili tak útoky jeden za druhým. Bém, Pospíchal a Skácel dali velmi rychle další branky a stav byl již vysoký 6:0. Jen záchvěv naděje na chvíli probudil Urban. Vystřelil na Nováka a svou střelu si sám dorazil a rozvlnil síť za brankařem Roosters. Ale to nemohlo skvěle naladěné hráče Roosters rozhodit. Naopak Skácel zahrál skvělý zápas a ve druhé třetině si dal 3 branky a jednu asistenci. Druhý gól dal ještě Bém a tak zápas byl po dvou třetinách hrozivý z pohledu Lva 1:9!

Bylo jen otázkou času kdy zdecimovaný Lev dostane další góly a jubilejní desátý dal znovu slovenský hráč Krejčík. Druhý gól a poslední pro Lva dal opět Urban po individuální akci. Lev měl i přesilovou hru, ale ta už byla opravdu zbytečná a také i nevyužitá. Roosters si smlsli na Lvech a především se jim konečně podařilo vrátit se do své herní pohody. Když na 11:2 upravoval Soulek a následně na konečných 12:2 Pospíchal, bylo vidět, že Roosters jsou zpátky a budou ještě v letošní sezoně do výsledků promlouvat. mají ještě dvě dohrávky a určitě se ukáží!
Lev naopak proti HTP zavírá svou kvalifikační fázi a vypadá to že bude jediný ve skupině A bez vítězství.