Mimoni dostali nášup od HTP

29.10.2018

Bartek 3+6, Plaček 4+1 (oba HTP) / Mimoňům zápas nevyšel

HTP naplnily sestavu proti obávanému soupeři a neměly snad slabý článek. Zato Mimoňům chyběly některé hvězdy a tak v sestavě s většinou opravdových amatérů prohráli vysoko.

Hned úvod zápasu ukázal, že HTP budou hrát naplno. Netrvalo ani dvě minuty ze zápasu a už se prosadil střelec Tlustý. Krásným švihem hned z první nebezpečné střely byl pokořen Gross. Další branku dal hned Choc. Bartek si otevřel skóre také velmi rychle a tento zápas byl při chuti. Do konce třetiny bylo rozhodnuto stav 5:0

V druhé třetině se opakoval scénář dalších pět branek v síti Mimoňů. Bartek dovršil hattrick, Plaček dvě branky ve třetině. Z gólu se radoval i veterán Bašus a nová akvizice Zverev.

Ve třetí třetině se končeně prosadili i Mimoni. Fišer využil Klečkovu nahrávku a dal branku. Ale nic nezastavilo rozjeté HTP ti nasázeli dalších 5 branek. Pecha, Plaček zakončil hattrick, a trefil se další veterán Jasanský. Závěrečná branka Adama Klečky v dresu Mimoňů už pouze srovnala stav na 15:2