Nejtěsnější zápas mezi Ilusionisty a Vlky

24.10.2018

Šrámek (INT) 1+1 byl klíčovým mužem / Kucarov (WLA) pokryl přes padesát pokusů

Vyrovnaný, rychlý a i tvrdý zápas nakonec skončil vítězstvím pro Intelsol v poměru 2:1. Pro Intelsol 4tá výhra v řadě.

Od začátku zápasu opět vysoké tempo a oba týmy hráli skvělý konstruktivní hokej. Wolves měli více práce v první třetině. Kucarov musel pochytat mnoho velmi dobrých pokusů. Kulda nebo Veverka ho však nedokázali překonat. Až Lukáš Jankovič se prosadil a poslal Intelsol do vedení.

Ve sruhé třetině se začalo i více přiostřovat a zároveň i vylučovat. Hráči byli zdravě nervózní z těsného stavu. Vlkům se podařilo vyrovnat Štěpán Tetřev srovnal na 1:1 a zápas byl spravedlivý. Ale do konce třetiny nerozhodný stav netrval. Šrámek totiž našel cestu za Kucarova záda a opět poslal Ilusionisty do vedení.

V poslední části hry už hokej nebyl tak hezký a neplynul pěkně a to především z důvodu mnoha zákroků za hranicí pravidel a celkově bylo vyloučeno v této části šest hráčů. Více na trestné si proseděli hráči Intelsolu. Ale dokázali zuby nehty udržet 100% oslabění. Strýček v jejich brance na tom měl velký podíl. Prostě svou svatyni začaroval a nepřipustil potíže.

Intelsol tak vyhrává další utkání v řadě a dere se jasně do čela celé ligy!