Vlci ztratili vedení a Mimoni vyhráli

17.10.2018

Kratochvíl (WLA) dvě branky / Toma (MIM) dvěma brankami v závěru rozhodl

Lukratyvní zápas divize A svedl k sobě silné Vlky a Mimoně. Vlci začali dobře, ale dvě formace byly na houževnaté Mimoně málo

V první třetině začali dobře Vlci, měli hodně šanci. Klasicky provětrával obranu Študent, ale Gross ho v první velké šanci vychytal. Mimoni se dostávali do tempa pomaleji. V sestavě ale měli silné hráče do sestavy se vrátil Fišer a nechyběl například Toma. Přesto první se radovali hráči Wolves. Krásným gólem se blýskl Kratochvíl. Mimoni se pokoušeli o vyrovnání, Toma kombinoval s Ptáčkem, ale často si dali nahrávku navíc a ideální šanci ke gólu ztratili. Až druhá formace Mimoňů se prosadila důraz po pěkné kombinaci prokázal Karabec. Wolves však šli opět do vedení, když se Študent krásně trefil a prokázal že je opravdovým tahounem. 


Ve druhé části zápasu měli oba týmy podobný počet šancí, ale Kucarov dělal problémy střelcům Mimoňů. A to i v přesilovce, ve které krásně kombinovali hvězdy Mimoňů. Ale Kucarov i obrana odolala a naopak po vypršení trestu vyskočil z trestné Kratochvíl a dal svou druhou branku zápasu. Vypadalo to že Vlci mají navrch a momentum zápasu na své straně.


Ve třetí třetině se ale otočily role. Mimoni přestali přehrávat situace a pálili ostrými. Naopak Vlkům došly síly. Obvykle hrají na tři plné formace a dnes ve dvou lajnách bylo znát, že síly ubývaly. První brankou kterou srovnal krok v zápase Klečka, nová akvizice Mimoňů nastartovala obrat. Následoval tahoun Hruška. Vlkům nepomohla ani přesilová hra. Dokonce měli dvě, ale branku nedali i když Grosse pěkně rozhýbali. V závěru zápasu se ještě dvakrát prosadil Josef Toma a tím zařídil, že Mimoni si připsali první výhru v sezoně. Vlci mohli dát ve druhé části čtvrtý gól, ten by jim dodal klidu, ale nevyšlo a tak mají na svém kontě druhou porážku. 

V tomto zápase jsme sledovali zatím nejvyšší návštěvu v sezoně a všem divákům a fanouškům moc děkujeme a přijďte zas :)