Roosters opět bez gólu, Intelsol pokřtil nové dresy výhrou

02.10.2018

Nula Provazníka (INT) pomohla k výhře. Kohouti nenašli recept, ale i jim zachytal Novák výtečně včetně trestného střílení (VIDEO níže)

"It was a close game" jak by napsali kolegové v zámoří. Ano vyrovnaná zápas až do konce. Oba brankaři excelovali. Intelsol nakonec zvládl a vyhrál tento mač.

Hned od úvodu byla cítit těsná obrana Roosters, ale velká aktivita a chuť po útočení ze strany Intelsolu. Ilusionisté hráli na tři formace a tedy dalo se očekávat, že budou mít více sil v závěru. První třetina tak byla velmi vyrovnaná. Dobrou šanci Peroutky likvidoval v brance Intelsolu Provazník. Na straně kohoutů byl skvělý Novák, stálice Roosters a také se činil, likvidoval dobře pokus Jankoviče, který byl blízko gólu. Nakonec se měnilo skóre na světelné tabuli pouze a jednou a to když se prosadili Ilusionisté. Vojtěch Kulda přetavil svou aktivitu v otvírací branku.

Ve druhé třetině se toho dělo více zajímavého. Byly první šance v přesilových hrách, které ale využité nebyly. Stále pokračovalo skvělé kouzlení (i když magie je v PHM Cupu zakázána) Provazníka.
Dokonce jednou již Kohouti doufali, že ho překonali, ale kotouč mu zůstal na betonu a nepřekročil čáru a tak radost Roosters netrvala ani chvilku. Rozhodčí Kovařík rozpažil a stále byl stav 1:0 pro Ilusionisty.

Tento stav ale netrval do konce třetiny. Druhý gól dal totiž Lustyk. A poslal do vedení tým Intelsolu. Stále hra byla velmi vyrovnaná, ale Roosters nebylo přáno rozvlnit síť.

Ve třetí třetině již mohli Kohouti pouze doufat že Novák nic nepustí a jim se podaří vstřelit první branku sezony. Maška byl aktivní, ale výsledek se nedostavil. Dokonce naopak mohlo být ještě hůř a šanci na dramatický konec podržel Novák, když dokonce vychytal trestné střílení.

Roosters otevřeli hru více ke konci třetiny navíc se soustředili čím dál více na souboje než překonat brankaře Intelsolu a tak právě hráči v čerstvých nových dresech mohli zasadit poslední ránu. Holakovský upláchl po levém křídle a mezi betony rozvlnil síť naposledy.

Hezký zápas. Intelsol bere první body. Zatímco Roosters čekají na premiérový gól už druhý zápas.