Absolut Dominos! Lev propadl a dostal na frak

22.10.2018

Niesner dosáhl lehce na hattrick, Schiefner 2+4 také jako po másle, Neumann se na nulu ani nenadřel (DOM) / Lev to zabalil v půli druhé třetiny, nevyšlo jim vůbec nic

Zápas který zcela vybočuje ze standardně vyrovnaných výsledků Divize A. 

Lev i Domynos nastoupili v pomalejším tempu než předchozí zápas tohoto dne. Oba týmy hrály zezadu a čekali na chybu soupeře. Domynos sice více drželi kotouč, ale do velkých šancí se dostávali jen zřídka. Lev měl problém s přechodem přes střední pásmo které Domynos výborně pokrývali. První zásah mezi tři tyče dosáhl až Marek Niessner v závěru první třetiny, kdy Lev zaspal a nepokryl tak šťírka Domynos který se dostal za obránce.

Ve druhé části zápasu, dokázali zahrozit i hráči Lva, Hudler se probíjel ale Neumann kryl vždy perfektně i proti několika střelám Urbana. Ale začalo být cítit, že Domynos začínají více pokrývat útočnou třetinu. Lev nevyhodil když byl v úzkých a daroval tak Domynos několikrát kotouč ve vlastním pásmu. Nejprve po pěkné kombinaci využili toto zaváhání Vlček, Čermák, Niessner, kteří dali druhý gól Domynos. Podobná akce, opět Domynos získali kotouč v útočné třetině a Lvů tam bylo méně a tak si opět rozebrali zbylou obranu. Tentokrát po ose Satin, Meruna a Schiefner.  Černé minuty na konci druhé třetiny podtrhl ještě rychlým únikem a pěknou střelou Niessner a Domynos tak strhli vedení na svou stranu. Lev byl od druhé půle zápasu vlažný a tento přístup se jim hrubě nevyplatil. 


A jestli si hráči Lva mysleli že závěr druhé třetiny byl černý, tak celá třetí třetina byla černočerná! Domynos naopak se nerozpakovali a využívali odevzdaný tým Lvů. Snad každý kdo chtěl si pěkně zaútočil, Lev ve snaze dát alespoň jeden gól nakonec dostával další a další do své branky. Niessner dokončil hattrick, Schiefner dal gól stejně tak Satin dal svůj druhý a trefil se i tvrďák Jíša. Konec zápasu už bylo utkání zajímavé spíše pro fanoušky Domynos, protože nestranný diváky zřejmě z takového průběhu nemohl mít radost. 

Fanklub Lva je jasně dole, zatím jako jeden ze tří týmů kteří nemají ještě vítězství. Naopak Domynos po loňském pádu do skupiny o umístění se letos ukazují v dobré formě a naladění na postup velmi daleko!