Banditos prodlouži sérii, Drink Team prohrál

25.01.2018

Druhá třetina sestřelila Drink Team. Neměček uhlídal svou branku

Podruhé na ledě ICERinku Bandité, poprvé Drink Team. Bandité nabrali lauf a ten jim přinesl další výhru ve skupině. Drink Team začal zápas pěkně a aktivně, ale střelecká potence jim chyběla

Bandité vstoupil do zápasu vcelku vlažněji než do minulého utkání a vypadalo to, že Drink Team bude důstojným soupeřem. Prvních deset minut se hrálo spíše v rozích a po mantinelech a nebylo příliš mnoho přesných akcí k vidění. Až nová "star" Banditů zvedla prapor Banditů první brankou. Banditos tak začali svírat Drink Team do kleští a Príhoda se činil a kryl dost pokusů, přesto si za jeho záda našel cestu druhý kotouč a to po krásné jednodotykové kombinaci, kterou zakončil kanaďan Patton. Po první části tak 2:0 pro "muže v černém"

V druhé části hry to už začalo být jednostranné utkání pro Bandity. Němeček moc práce neměl v první půli třetiny. Na druhé straně toho ale na Príhodu bylo moc, obránci mu příliš nepomohli zastavit valící se útoky a tak bylo otázkou času, kdy kapituluje a stalo se v krátkém sledu za sebou dali branky nejprve Foret, který prokličkoval téměř celé hřiště a mazáky za končil, následně Tichý fikaně schoval střelu za obránci a brankář Drink Teamu tak nemohl reagovat a pátý gól celkem a třetí velmi rychle po sobě dal Oslzla, který vlastně nahodil plachťáka a ten skončil až v stíti. Trošku promrzlý Němeček v brance Banditů byl pak načapán při vlastní přesilovce. Gól vsítil Jirman. Byl to ale jen ojedinělý záblesk na straně Drink Teamu. Banditi těm to pálilo do černého. Foret dával další branku. Na tu ještě přišla blesková reakce v podobě branky Šefla, ale tím gólová potence Drink Teamu skončila. Dále už jen na druhé straně Druba do růžku a Patton opět po kombinaci zvyšovali již postupně až na 8:2.

Do poslední fáze už tak Bandité vstoupil naprosto uklidnění a měli chuť po kvalifikační fázi, kde to byl spíše gólový půst, nebo možná lehká dieta si užít gólové hody dosytosti. A tak přidávali další branky. Šimek se konečně trefil, protože na ledě je jedním z nejplatnějších hráčů se skvělým rozhledem. Po jeho gólu dokončil svůj hattrick Patton. Druhou trefu v utkání si mohl odškrtnout i Tichý a končenou úpravu na světelnou tabuli zajistil v oslabení Olszla. Podtrženo sečteno 12:2 a Bandité se zřejmě vrátí do Play Off a budou jiní Bandité než v loňské sezóně. V nových dresech působi skvěle a posily také zapadly. Drink Team již s širším kádrem lepší herní výkon, ale je nutné zapracovat na týmové chemii, pak se dá určitě počítat s bojem o druhou postupovou příčku zajišťující Play Off