Kanonáda Rexe ale i PUK dal své maximum

10.04.2018

Mahel, Kudláček, Kotulan řádili více než Gretzky s Kurrim v nejlepších letech. PUK se ale i proti takovému soupeři nebývale rozstřílel

Opět jednostranný zápas v podání Rexe. Odveta nezažila rekord soutěže co se týká počtu gólů do jedné sítě, ale rekordní počet vstřelených branek PUKu. Ale i rekord co se týká bodových zápisů.

První třetina

Těžko popisovat průběh, během několika málo vteřina nasázeli borci Rexe čtyři branky, pak se na chvíli osmělili i hráči PUKu ale opět pouze inkasovali.

V první fázi tak 2+2 pro Kudláčka, 2+1 pro Mahela a Filipovič 1+1, branku ještě pridal Kotulan.

Druhá třetina

Postupné navyšování skóre probíhalo až do stavu 13:0 trefil se třikrát Mahel dvakrát Kotulan a Kudláček jednou. Na 1:13 upravil poprvé za PUK Vitovec na jeho branku hned odpověděl Mahel, byl to již jeho pátý gól. Ale PUK se chytl, Urban snížil na 2:14, na jeho branku opět Mahel odpověděl šestým zásahem ale opět přišla korekce ze strany PUKu byl to Kunor a po něm dokonce Vitovec dal kontaktní gól na 4:15. 

Třetí třetina

Ve třetí fázi již hráli Rex s pocitem jasného vedení a když ještě nezastavitelný Filipovič, Mahel a Kotulan dali další branky nebylo již dávno co řešit a začínali zapomínat na zadní vrátka. Urban využil na hranici ofsajdu a dal další branku PUKu a následoval ho opět velmi platný Kunor. To Rexe trochu probralo a opět začaly manévry na druhé straně. Mahel, Filipovič byli aktivní, pak se však Filipovič nechal dokonce vyloučit a jeho trest PUK využil. Mýtina doklepl za záda Ondry v brance Rexe. Přesto poslední branky patřily opět Rexům. No zápas to byl divoký, bohužel příliš jednostranný, ale PUK alespoň násazel své maximum a hráči Rexe si otevřeli slušné střelecké účty. 


HC REX BOHEMIA
Góly: 22
Střely: 53
Trestné minuty: 2


HC NOVY PUK
Góly: 7
Střely: 34
Trestné minuty: 0