Odveta mezi Lenovo a Domynos byla opět kanonáda

05.04.2018

Niessner, Semerák, Plaček a Čermák hattrick. Lenovo opět na kolenou.. Domynos válí

Jednostranné utkání, kdy Lenovo s málo muži nezvládlo vzdorovat skvěle útočícím hráčů Domynos. I když se Kušnír v brance tak snažil, přesto byl často bez šance.

První třetina

Domynos se dostali do sedla už hned z druhého ohrožení branky Kušníra. Jíša dal pěknou střelou gól mezi betony. Niessner ho následoval a když ve třetí minutě přidal třetí branku po pěkné kombinaci na jeden dotek Semerák bylo jasné, že dnes to bude opravdu jen o tom kolik Lenovo dostane branek do dobře naladěných Domynosů. Vlček dal branku na 4:0. Niessner pak dal pěknou krásnou křížnou střelu nad vyrážečku. Sommer zvyšoval už na 6:0 a poslední gól třetiny dal po super kombinaci od Jíši se Semerákem Lukáš Plaček. Bylo to tak vysoké vedení po první části hry. Třetina se hrála bez vyloučení.

Druhá třetina

Ve druhé části opět jen manévry před brankařem Lenova, ale i brankář Domynos si připsal 10 přesných zásahů. Plaček otevřel skóre třetiny, Čermák pak měl svou dvouminutovku. Nejprve doklepl střelu Niessnera a pak krásně zvedl kotouč přes hokejku brankaře a bylo to 10:0. Jestli Čermák dal již týmu fant, to nevíme. Domynos ještě přidali další branku Semerák dokončil svůj hattrick. Ale pozor Lenovo se prosadilo, Báča poslal Bendu do útočného pásma ten našel z druhé vlny Půlpána a byl to první gól za zády Neumana. Byl to však jen chvilkový záblesk. Jíša dal dvanáctou branku, svou druhou v zápase a dvěma slepenými góly zakončil třetinu Schiefner. Dvě přesilovky nabídl rozhodčí Výborný Lenovu, ale ani faul Čermáka a Jíši nebyl potrestán.

Třetí třetina

V poslední části hry už se tempo zvolnilo a Neumann si více vyjížděl a proto také dvakrát inkasoval. Skácel si dal své dva góly a ozdobil tak svůj velmi dobrý výkon i v takovém zápase ve kterém se velmi těžko hledá motivace. Ale to bylo vše co předvedli hráči Lenova, poslední slovo měli opět Domynos jmenovitě Plaček zakončil hattrickem své představení, napodobil ho i  Niesner a Čermák. Celkově tedy jednoznačné utkání ve kterém si krásně zastříleli hráči Domynos a potvrzují, že patří mezi elitu soutěže, i když jim letos playoff uteklo. Lenovo naopak prohlubuje svůj pád z druhého místa až na 11tou příčku.