Traverza přejela Drink Team a odváží si domů vytoužené body!

20.09.2020

Drink Team do zápasu nedal všechno a bylo to velmi znát. Traverza se naopak snažila ze všech sil a možná startuje vítěznou sérii

Stecker 1+2, Švejda 2 asistence (TRZ) / Hadáček 2 góly, Krejča asistence (DRT)

Po odehraných třech minutách první třetiny Drink team otevírá skóre! Díky chybě Traverzáků na modré, se prosazuje kapitán David Hadáček. V brance Drink týmu už podruhé místo stálice Príhody, jeho zástupce Kryštof Murín. Po pěti odehraných minutách však měl pouze jeden zákrok. Přesto však Traverza dvakrát rozezněla tyčku. Traverzáci začali přidávat na důrazu a začali mnohem více střílet. Murín však jejich pokusy neměl problém zachytit. Čím dál tím víc jsme se však pohybovali v obranném pásmu Drink Teamu. Vypadalo to, že zápas bude vyrovnaný, oba týmy se snažily hrát poctivě, ale bylo k vidění mnoho chyb, které je často připravovali zbytečně o puk. V probíhající čtvrté minutě Traverza přichází do vedení dvě slepenými góly! První branku střelil z mezikruží po dlouhém útoku, Miroslav Hošna. Druhou branku podle nás nečekal ani sám střelec Jakub Stecker. Jelikož jeho střela ze středního pásma jela pomalu po ledě. Golman zřejmě nečekal, že by rána k němu vůbec dojela a tak ani nereagoval. Traverzáci tak jdou do druhé třetiny ve vedení 2:1.A Traverza opět skóruje, z breaku skóruje Jaroslav Marko. Po té byla Traverza oslabena, Jakub Hnátek byl vyloučen za sekání a Drink Team dostal šanci na snížení skóre. Sice se drželi v útočném pásmu, ale na branku v podstatě nevystřelili. Přesilová hra tak zůstává nevyužita. Hra se ve druhé třetině začala kouskovat a bylo velmi mnoho zbytečných přerušení hry. V probíhající osmé minutě padá čtvrtá branka Traverzy. Nahrávku od modré mezi kruhy dostal Miroslav Hošna, který následně zakončil střelou mezi betony. V druhé třetině už to na tak vyrovnaný zápas nevypadalo. Drink Team velmi málo bránil nechával velký prostor Traverze ke střelbě. Ke konci třetiny Drink Team začal více útočit, jejich střelbu však Stašek spolehlivě pochytal. Žádná další branka ani trest druhá třetina nepřinesla. Stav po druhé třetině 4:1 pro Traverzu.Ve dvanácté minutě Traverza střílí pátou branku! Jakub Hnátek ujel od modré a následně zakončil mezi betony Murína. Celý zápas probíhal v duchu fair-play a neprobíhaly ani žádné větší hity. Drink Team se sešel v nízkém počtu a ve třetí třetině už působili velmi unaveně. Ani Traverza už zápas nehrála s takovou vervou jako v předešlých třetinách. Drink Team měl sice pár slušných šancí ale čas k nim byl neúprosný. Probíhala již čtvrtá minuta a kromě pár úniků jsme se pořád drželi v jejich obranném pásmu. Není tak divu, že rozezněli golhorn své šesté branky. Tu střelil Daniel Peřina. Hned po buly však z kombinace skóroval kapitán Drink Teamu, David Hadáček, snižoval tak skóre na 2:6. Ne dlouho na to přišla přesilová hra pro Drink Team, za hrubost Dominika Staňka. Hráči však žádnou větší akci nevymysleli a skóre dál zůstává a konečným výsledkem je stav 6:2.


Drink Team musí zapracovat na docházce, zápas se hraje velmi těžko s osmi hráči. Traverza očividně po bodech toužila více a na zápasu to bylo znát.


TESTOVACÍ NOVÝ REPORT