Šneci to zvládli a připisují si body proti silné Zbraslavi

15.09.2020

Vyrovnáný a rychlý zápas, hodně vyloučení, Šneci si udělali náskok ve druhé třetině, který Zbraslav nemohla překonat.

Černý 1+1, Klešč 1+1 (SLZ) / Medřický 1+1, Lindauer 1+1 (SNE)

V první třetině hra patřila Slavoji , ale měli vyloučení, které přečkali, hráč sotva naskočil na led z trestné lavice a Šneci davají gól. Stav na konci třetiny 0:1

Ve druhé třetině na to oba týmy vlítly, Zbraslav vyrovnala na začátku třetiny , ale Říčany jim na to odpovědeli dvěma fíky hned za sebou. Stav na konci třetiny 1:3

Slavoj Zbraslav sice začal třetí část lépe, Klečš se prosadil pěknou střelou, ale pak dva rychlé góly Šneků vrátili vedení na jejich stranu. Závěrečná touha po vyrovnání byla od Zraslavi patrná a silná, ale nevedla k zdramtizování a body tak zůstanou Šnekům

Zápas dvou okrajových části Prahy Zbraslavi a Říčan končí tentokrát pro Říčany.. Už nyní vyhlížíme odvetu