Tuleni si s Papoušky poradili snadno

11.09.2020

Nový tým v lize narazil na mistra a je vidět, že Gastoni umí když chtějí. Tento zápase ukázali že zřejmě nic letos podceňovat nebudou

Papoušek 44 Michal Peroutka ( 1+ 0 ) x Gastons 10 Kryštof Šimek ( 4 + 0 )

Po první třetině bohaté na střely na obou stranách ( 11 x 15 ) si vedení 1:4 připsal tým Gaston, kterým to tam prostě napadalo.

Tým Gastonů Papoušky k ničemu nepustil. Vyjímkou byl jenom moment v 26. minutě kdy papoušek číslo 79 zůstal sám na pravé straně branky s pukem na hokejce avšak prázdnou branku z metru netrefil a puk skončil za brankou, kde se k němu dostali hráči Gastons a z protiútoku vstřelili branku.

Krásnou akcí se blísknul hráč Papoušků číslo 15, kdy projel téměř celé hřiště a prostřelil golmana gastonů. Papoušci sice měli ve třetí části více ze hry, ale to jen z důvodu, že Gastoni už nehráli naplno a pohlídali si vítězství.