Přetahovaná od začátku do konce mezi Wolfpack a Drink Team

11.09.2020

Zápas ve kterém se týmy přetahovaly o vedení až do konce. O gól nakonec vítězí Wolfpack.

Wolfpack 5 Dušan Plaňovský ( 3 + 3 ) a 19 Daniel Jurník ( 4 + 0 ), Drink Team 6 David Hadáček ( 2 + 2 ) a 23 Jiří Krejča ( 2 + 2 )

Hráči drink teamu vypadali že nejsou prvních 7 minut na ledě, probral je až gól, kterým prohrávali 2:0, po kterém se na chvilku zapojili do hry a srovnali na 2:2. Branku na 3:2 vstřelil hráč Wolfpacku z krásné otočky z mezikruží v přesilové hře. Wolpack do konce třetiny přidali ještě další branku.

Ve druhé třetině zápas probíhal totožně jako v první a nejprve si vedení otočili na svou stranu hráči wolfpacku a ke konci třetiny zatlačil zase drink team a vedl 5:6.

Třetí třetinu, jak bylo v tomto zápase zvykem, začali lépe hráči Wolfpacku a dokonce v oslabení rychle srovnali skóre. Do konce třetiny pokračovali týmy v přetahované, kterou nakonec vyhrál Team Wolfpack.