Vyrovnaný zápas, ale Žraloci prahli po první výhře proti Banditům

09.09.2020

Rozehranost a důkladná příprava B týmu Žraloků proti týmu, který jsme neviděli v soutěži od výjmečného stavu nese ovoce. Béčko Žraloků přestřílelo Bandity

Štipel Hattrick (BDT) / Seidl a Forman hattrick (ZRB)

Nově sestavený tým žraloku nastoupil do zápasu velmi nadšeně a pálili na Němečka v bráně Banditů jednu ostrou střelu za druhou- Pár útočných akcí se podařilo i na druhé straně ale nebyly tak nebezpečné jako ty pokusy Žraloků.Ti začali nabírat rychlost a důraz a tlačili soupeře čím dál tím více. A to jim také přineslo náskok dvou gólů. Bandité bohužel málo stříleli, žraloci se neostýcali á a z každé možnosti poslali na Neměčka střelu, na druhé straně Bandité otáleli a byli trochu rozpačití. Navzdory tomu že Bandité jsou zkušeným a tradičním týmem PHM Cupu a scházejí se v podobné sestavě, přesto se jim nedařilo nalézt klid a nově postavený tým Žraloků dokázal více hrát jako tým. Věděli o sobe daleko více. Němeček to v brane nemel vubec lehké. Na poslední chvíli vsak banditos dokázal snížit třígólový naskok.

První tři minuty druhé třetiny jsme se vůbec nepresunuli z utocneho pásma Žraloků, ti tam byli zahryznutí a nepouštěli se. Bandité si tak museli pomoci faulem, šli na tretnou, ale paradoxně dali branku v oslabení. Nová hvězda Banditů Ondřej Štipel přejel celé hřiště a dal gól. Banditos dále více přitvrdili hru a zlepšili pohyb a tato nová posila Štipel opět úřadoval a vyrovnal zápas. Od této fáze se hra velmi kouskoval a táhla. Vyrovnaný stav po dvou třetinách

Klid však Banditům vydržel jen přes přestavku. Ani ne půl minuty po odstartování třetí třetiny dostali pátou branku. Forman skvěle zakončil souhru svého tým a Žraloci B tak šli do vedení. Třetí třetina již musí probíhat na hrubý čas. Banditos opet slavilo dorovnání 5:5, Trefil se Šimek po individuální ojedinělé akci. Ale toto vyrovnání jim vydrželo jen zhruba dvacet vterin. V tu dobu totiž zraloci opet přešli do vedení. Seidl dává veledůležitý gól zápasu. Ani jednomu z týmů zřejmě nedocházeli síly. aktivně bránili yčky, není se čemu divit zápas byl těsný a k bodům tak blízko. Dvě minuty do konce a Banditos to zkusili s šesti v poli., ale jak to bývá do prázdné pečetil soupeř. Žraloci B uspěli a vyhráli