Návrat do ligy pro mistry Elite nebyl snadný Wolves A hráli poctivě

09.09.2020

Wolwes ukázal, že není vůbec jednoduchým soupeřem. Elite však dokázal, že jsou šampióni.

Mazánek 2+1, Šilhan 1+2 (WLA) / Krejčí 2+2, J.Klečka 1+1 (EHT)

Zápas začal ve velmi rychlém tempu a i přes velmi rychlou branku Elite, se Wolves nesesypali a několikrát se probejovali do útočného pásma kde nebezpečnými ranami zavařili Remešovi. První branka padla po dorážce neúšného pokusu Hybnera, ale Škop byl na svém místě. Elite opet předváděl akce jak z profesionálního hokeje. Výborné nahrávky i obrana. Škop s Hybnerem opět tvořili velmi nebezpečnou dvojku na které si Wolves museli dávat velký pozor. Hra probíhala bez zbytecnych hitů a bez zbytečného přerušování hry. první třetina vypadala že zápas bude svižný ale vyrovnaný.Skóre bylo vyrovnané a nejen to, i na střelecké pokusy a vhazování naprosto vyrovnaná partie. Akce wolves potvrzuje toto tvrzení o vyrovnanosti. Řehák uspěl a vrátil zápas do nerozhodného stavu. Od páté minuty hry však, začaly přibývat tresty. Nejlepší střelec Elite a vitez kanadskeho bodování celé top divize minulé sezony dostal dvě minuty za hákování plus deseti minutový osobní trest za nadávky smerem k rozhodčímu.Trest se překlenul i do začátku druhé třetiny a dal šanci Wolves se dostat do zápasu když na ledě cyhběl nejnebezpečnější hráč soupeře. Bohužel pro Wolves obdrželi branku těsně v závěru opět odražená střela nepkrytý střelec a Hybner zakončil a poslal tým do vedení.

Druhá třetina začala okamžitě tím, že Elite útočili. Hned tři super zákroky musel vytáhnout Kucarov a držet svůj tým. Od této části hry to bylo více jednostranné, jakoby pauza hráčům Wolves neprospěla. Remeš v brance Elite neměl příliš mnoho práce. Příšlo možná i proto jednoduché vyrovnání, překvapený Remeše, že na něj jde útok kapituloval, když dorážku poslal mezi jeho betony vysoký hráč Mazánek. Škop který se vrátil do hry opět měl problémy jak s rozhodčím tak s protihráči a někdy i se svými spoluhráči, zvláštní manýry tohoto hráče dokázaly rozhodit rytmus zápasu. I když ke konci třetiny Elite zvýšili opět ve svůj prospěch, stále Wolves drželi krok. Pak se ale rozjel opět střelec Elit Hybner a poslal tým do vedení a o chvíli později po ubránění oslabení se opět prosadili úřadující šampioni. Obadal zakončil skvělou souhru právě s bouřlivým Škopem který ujel a pak předložil Obadalovi pěknou nabídku na skŕovoání. Skóre bylo o dvě branky, ale Wolves nesložili zbraně. Šilhan svůj skvělý večer opět opepřil brankou snížil a dal naději Vlkům. Ti mohli ještě v závěru vyrovnat předeveli nádhernou útočnou akci a souhru, ale rozezvučely pouze horní tyčku.

Třetí část zápasu byla skvělá pro Elite. Hned po půl minutě vypálil skvělou střelu Krejčík a rozvlnil síť. Kucarov nečekal tuto střelu a ulevil si vzteklým bouchnutím do mantinelu. Zápas začal být výrazně důraznější a tvrdší. A hlavně se spustila taková menší lavina branek Elite. Než se stačilo nahlásit a na časomíře ohlásit padlý gól už se znovu objevil červený maják na scoreboardu. Wolves postupně ztrácejí naději a víru ve zlom v utkání, ještě bohužel došlo i ke zranění hráče a tak celkově Wolves ve třetí třetině ztratili dojem ze super rozehraného utkání. Závěrčenou tečkou byl sice gól wolves ale to byl jen korekce na 5:9

Elite vstupují jako obhájce výhrou, Wolves však sehráli super partii škoda některých zvláštních chování jedinců Elite, věříme, že si uvědomí, že dělat machry a chovat se neurvale je trapné