Až v samotném závěru zlomili Kosti Vlkům jejich kosti

07.09.2020

Neuvěřitelně vyrovnaný zápas a Kosti byli zaskočeni skvělou hrou Wolves B

Polák 2 góly, Vomáčka 90.5% úspěšnost (WLB) / Šťastný 1+4, Ischoev 5 asistencí (KOS

Zápas začal velmi rychle neuběhlo ani deset vteřin a WLB si už připsalo první zákrok. Kosti hráli velmi dobře, přesné nahrávky a výborná obrana. Po půlce první třetiny měl Hadrbolec pouze jeden zákrok. Oproti tomu, Vomáčka, ten se pěkně zapotil, měl již 9 zákroků a všechny úspěšné. Do zápasu nastoupil i vedoucí týmu WLB Jaroslav Kincl, který většinou stál za zády svých hráčů jako trenér a byl platnou posilou. Kosti byli také posíleni o velmi dobré hráče jako je třeba Tomáš Bogola bývalý hráč Spiders a Jana Hemra bývalého hráče Tornáda. I přesto že jsme se v podstatě celou hrací dobu pohybovali v útočném pásmu Kosti branka ne a ne padnout a to nejen díky golmanovi ale i obraně. Zápas vypadal jako velmi dobrý start do sezony především pro Wolves B. Hráli krasnou třetinu s finalistou a jedním z nejsilnějších týmu minulého ročníku. První branka patřila právě jim a to i přes to že za celou třetinu musel Hardbolec vytáhnout jen dva náročné zákroky.

Tomáš Bogola ani druhou třetinu nezačal dobře v novém týmu opět byl uvítán na trestné lavici. I ve druhé třetině jsme sledovali přesné nahrávky a neuvěřitelnou spolupráci Kostí i přesto se však zdálo že jsou tak trochu vykolejení. Wolves je nepodceňovali a šli do zápasu naplno. Hrálli poctivě a především hru postavili na pevné obraně. nový golman předváděl úžasné zákroky proti zkušeným střelčum jako například Bartošovi a Ischoevovi, kteří na nej strileli v podstate kdykoli měli puk na hokejce. Opravdu byl golman Wolves Vomáčka v permanenci

Třetí třetina vypadala že bude třetina Kosti.už od začátku byli navezeni v útočném pásmu a zavírali soupeře. Za pouhé tři minuty si golman WLB připsal 10 zákroků, ale pro radost Kostí z těchto pokusů vykřesali alespoň jednu branku. I po 6 odehraných minutách neměl Hadrbolec ani jeden zákrok, opravdu územní převaha Kostí byla výrazná. Bez jediného zákroku, ale zřejmě nezahřátý Hadrbole dostal branku na 4:4. Tři minuty do konce se zdálo že padla branka Kostí. WLB však důrazně nesouhlasí a vypukla i menší potyčka. Rozhodčí si svolal kapitány a potvrdil rozhodnutí, že branka nemůže být uznána. V samém závěru se Wolves B rozhodli zkusit hru v 6 ale nepovedlo se ji přetavit ve vyrovnání

Těsný zápas, kdy golman Vlků držel dlouho akcie týmu ve hře, ale nakonec přeci jen favorité vítězí