26.09.2019

Erbrt 3+1 Vostřák 3+4 (EHT) Šedivý 2 góly Šindler 1 gól (SRS)

Na úvod tady máme pár slov od trenéra Sršňů a Vedoucího a Kapitána Elite Hockey.

Komentář Trenéra: HC Sršni Praha

Nastoupil proti nám mladý tým s velkou hokejovou kvalitou, se kterým jsme nesehráli špatné utkání, i když výsledek tomu tolik nenapovídá. Bohužel vlastními naivními chybami jsme darovali soupeři minimálně 3 branky a velmi těžko se nám pak se zápasem něco dělalo. Zapracovat musíme také na koncovce, když jsme nevyužili 4 vyložené gólovky. Na další zápas s Tornádem musíme nastoupit s větším sebevědomím.

Komentář Trenéra: Elite Hockey TC - Adam Klečka

I přes, vcelku jasný výsledek, mělo utkání skvělý náboj. Sršni ukázali, že určitě nejsou jen do počtu. Velkou výhodu mají v trenérovi, u kterého víme, že má své kvality. Děkujeme a těšíme se na odvetný zápas. :)

První branka padla v probíhající třinácté minutě první třetiny, Kapitán týmu Adam Klečka který dostal nahrávku od Martina Švančárka kterou následně dorážel do brány Sršňů. Otevírá tak skóre na 1:0. O dvě minuty později skóruje Jaroslav Vostřák, vysokou střelou těsně pod horní tyčku brány, z nahrávky Tomáše Kubišty tak zvedá skóre na 2:0. Následovalo vyloučení z řád Sršňů na trestnou lavici míří kapitán týmu Stanislav Novák, menší trest za podrážení. Aktivní útočení vedlo k vyloučení i na straně Elite Hockey, nešťastné zvednutí hole vedlo k zranění v obličeji a proto rozhodčí musel zasáhnout a poslat na dvě minuty ven Tomáše Kloudu za vysokou hůl. Hra 4 na 4 žádnou branku nepřinesla. V probíhající sedmé minutě první třetiny však kličkou před bránou Jaroslav Vostřák zmátl Myslila což vedlo k další bráně Elite Hockey, zvyšuje tak na 3:0. Po dvou minutách dorážel nahrávky před bránou Miroslav Erbrt který zvyšuje skóre na již bezpečných 4:0. Tři minuty do konce první třetiny tu máme další vyloučení z týmu Sršňů dostává dvě minuty Marek Zeidler za podrážení. Přesilová hra se však útočníkům Elite Hockey i přes aktivní útočení nepodařila proměnit. Stav po první třetině 4:0.

V probíhající dvanácté minutě druhé třetiny padá první branka Sršňů, velký důraz před bránou a tvrdé dorážky u brány Dubského vedlo ke gólu, individuální bod si za branku připisuje Jan Šindler. V osmé minutě jdou Sršni opět na trestnou lavici dvě minuty za hákování dostává Mário Ábel. Přesilová hra však branku Elite nepřinesla. V páté minutě však Elite opět skórují, nahrávku na levou stranu brány, kterou Myslil nečekal zakončuje Miroslav Erbrt. Zásluhy za nahrávky si připisuje Jaroslav Vostřák a Jan Klečka. Následná útočná akce Elite Hockey, kdy akce Vostřáka sám proti golmanovi nevyšla, se puku zmocňuje Adam Klečka a nahrává před bránu Tomáši Kloudovi, který následně zakončuje. Dvě a půl minuty do konce druhé třetiny padá druhá branka Sršňů, útočné akce na dva na nikoho skončila v bráně Elite Hockey. Individální body si připisují Martin Šedivý a Marek Zeidler. Minutu a půl do konce však Elite vrací úder gól z poza brány mají na svědomí bratři Jan Klečka a kapitán Adam Klečka bod za druhou asistenci si připíše Jaroslav Vostřák. Vteřinu do konce druhé třetiny tu máme dvojité vyloučení za menší potyčku. Z týmu Sršňů dostává dvě minuty za hrubost Tomáš Bil. Z týmu Elite dostal za hrubost trest Jaroslav Vostřák. Trest však začal až ve třetí třetině. Stav po durhé třetině: 7:2.

Hra 4 na 4 přinesla branku Sršňům, hvězda týmu Martin Šedivý bojovností před bránou doráží střelu kapitána Stanislava Nováka. V probíhající dvanácté minutě třetí třetiny tu máme další vyloučení. Z týmu Sršňů dostává dvě minuty za podrážení Miloš Kutlák. I přes aktivní útočení přesilovka nebyla proměněna. V desáté minutě se však prosazuje střelou za jízdy Miroslav Erbrt. To však nebyla poslední branka utkání, ta padla v posledních dvou minutách. Střelou mezi Myslilovi betony skóruje Jaroslav Vostřák a ukončuje tak skóre na 9:3.

Hvězdou týmu Elite Hockey se stává Jan Klečka.

Hvězdou týmu HC Sršni Praha se stává Martin Šedivý.