ZACHRAŇ LIGU

Projekt Prague Hockey Masters je ve velkém mínusu, tedy jak se říká v "biznisové terminologii" jsme v červených číslech. Celý projekt, manko a chod celé soutěže je financován z osobních zdrojů majitelů soutěže, které jsou bohužel vyčerpané, dokonce hluboko přečerpané. My ale chceme pokračovat, ale bez vyrovnaného rozpočtu to dlouhodobě prostě nepůjde. Pomůže každá drobnost. 
Hokej zdražit nechceme, na levnější stadion nechceme, protože Škoda Icerink je nejlepší pro PHM Cup, rozhodčí ani další služby prostě levněji pořídit nejdou a tak hledáme další způsoby jak si zajistit další příjmy. Hledáme intenzivně sponzory, jednáme o dotacích, pracujeme na optimalizaci nákladů a vše se snažíme dělat lépe a brzy věříme, že budou první výsledky

Ale obracíme se i na Vás, hráče, fanoušky a všechny kteří PHM sledujete nebo nám fandíte

Ano i ty můžeš lize pomoci! #zachranligu


Merchandising

Kup si od nás výrobek, který nestojí moc, přitom je slušivý a nám pomůže každá koruna, stovka, cokoli navíc! 
Takže než půjdete do nějakého obchoďáku, nebo se připojovat na nějaký e-shop s módou, zvažte zda náhodou podobnou věc nemůžete koupit od někoho komu pomůžete jednak neprodělávat na koníčku který dělá pro amatérské hokejisty a navíc pomoci i všem ostatním hokejistům užívat si lepší a lepší soutěž.
Postupně budeme dodávat nové výrobky, které vám všem budou náramně slušet!


ČEPICE PRAGUE HOCKEY MASTERS

Lehká, slušivá čepice černé barvy
S výšivkou loga PHM a vyšitým nápisem PRAGUE HOCKEY MASTERS

Dodání: Ihned k odběru

250 CZK

Je možné pořídit i na zápasech PHM Cupu, stačí se stavit za organizátory soutěže


MIKINA PRAGUE HOCKEY MASTERS

Kvalitní pohodová mikina s kapucí

Černá barva, různé velikosti

Dodání: 2 týdny

650 CZK


Děkujeme všem za podporu

S vaší podporou může projekt Prague Hockey Masters pokračovat a především růst. Podporou nepodporujete organizátory soutěže k tomu aby si koupili mercedesy nebo nové iphony. Podporujete soutěž, která prodělává. Podporujete další hráče, hobby hokejisty aby hokej mohli hrát na krásném stadionu se servisem okolo, abyste všichni měli lepší fotky, lepší články, preciznější reportáže, statistiky apd.. A především a to je cílem Prague Hockey Masters abyste všichni měli více radosti a to chceme podpořit tak že budeme vracet vám vše co dáte zpět. V podobě pohárů, ocenění, večírků, profesionálnějšího servisu,... další všemožné zábavy. 

Když budeme po stránce finanční zdraví, budete se vy všichni mít mnohem lépe

Věřte nám, protože to děláme srdcem! 


Děkujeme

Prague Hockey Masters